064 | KRAJINA PŘED BOUŘÍ
MENČÍK Václav (1926 – 2013)
- starting price: 6 000 CZK
- hammer price: 10 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Papír adjustovaný na desce, 41 x 60 cm, rámováno, datace 1964, signováno vpravo dole VaMen 28I.II.64.